Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

سوالاتی که مشتری های ما در چند سال گذشته پرسیده اند در اینجا آمده است.گلوبال کراتین تیاراگلوبال کراتین تیارا

اگر سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با ما تماس حاصل فرمایید:

 

گلوبال کراتین چیست؟

 کراتین یک پروتئین است که به طور طبیعی در موهای شما وجود دارد که باعث صاف شدن و درخشندگی موها می‌گردد. در افرادی که موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. گلوبال کراتین که یک کراتین کاملا گیاهی، مخصوص، فشرده و متراکم است که به روش خاص و با استفاده از دستگاه های مخصوص وارد مو میشود و کراتین از استفاده رفته مو را کاملا جایگزین می‌کند. می‌تواند مو را صاف و نرم کرده و آنها را به‌ مدت چند ماه براق، بدون پیچش و ابریشمی نگه ‌دارد. گلوبال کراتین همچنین باعث احیای بالای مو شده و در رفع موخوره و مشکلات مو کمک زیادی میکند.

 

آیا شما مرکز مجاز گلوبال کراتین هستید؟

بله صد در صد. لطفا گول تبلیغات نادرست دیگران را نخورید! مرکز تخصصی گلوبال کراتین تیارا به استناد وب سایت شرکت خارجی گلوبال کراتین و گوگل تنها مرکز مجاز در تهران است.

 

آیا مواد گلوبال کراتین شما اصل است؟

بله. گلوبال کراتین مواد آمریکایی است و مستقیم به وسیله مرکز تخصصی گلوبال کراتین تیارا از شرکت خارجی با فرمول مخصوص و مختص تیارا وارد میشود و کاملا اصل است. شما میتوانید از متخصص گلوبال کراتین ما بخواهید که ظرف و قوطی کالا را به شما نشان دهد.

 

گلوبال کراتین تیاراگلوبال کراتین تیارا

گلوبال کراتین برای چه کسانی مناسب است؟

معمولا دو نوع کراتینه وجود دارد . یک نوع کراتینه (کراتینه سرد) فقط موهای آسیب دیده ناشی از دکلره و سایر مواد شیمیایی را احیاء می کند و مانند ویتامینه است. نوع دیگری از کراتینه (کراتینه گرم) است که علاوه بر احیاء موهای سوخته و آسیب دیده ، خاصیت صاف کنندگی نیز دارد. تیارا با استفاده از گلوبال کراتین نه تنها آسیب دیدگی موهای شما را رفع میکند بلکه موهای صاف، لخت و ابرایشمی نیز به شما هدیه میدهد.

 

آیا برای صاف کردن مو، فقط روش گلوبال کراتین وجود دارد؟

خیر. مواد مختلفی برای صاف کردن مو وجود دارد . یک نمونه آن که اثر موقت و کوتاه مدتی دارد گلت (Glatt) می باشد که چندان گزینه مناسبی نیست چون موها را باید به طور مرتب مرطوب نگه دارید تا خاصیت آن حفظ شود و با خشک شدن مو ها حالت موج قبلی به موها باز می گردد. روش دیگری که این روز ها اکثر آرایشگر های ایرانی از آن استفاده می کنند ، استفاده از مواد قلیایی صاف کننده دائم مانند ریباندینگ (صافی ژاپنی) است. این مواد موها را به صورت دائمی صاف می کند اما باعث آسیب شدید به مو میشود مخصوصا موهایی که قبلا دکلره شده و آسیب دیده هستند. همچنین متاسفانه استفاده از مواد کراتین نامرغوب و حتی تقلبی بسیار رایج است. به منظور حفظ سلامتی موی خود حتما قبل از انجام کراتینه تحقیقات کامل و کافی انجام دهید.

 

فرق بین اولاپلکس و گلوبال کراتین چیست؟

اولاپلکس (یا نوع های متنوع پلکس) مواد جدیدی هستند که فقط احیا کننده است و معمولا داخل دکلره به منظور آسیب نرساندن به مو استفاده میشود. گلوبال کراتین نه تنها احیا کننده است بلکه باعث صافی و درخشان شدن مو نیز میشود.

 

آیا گلوبال کراتین تیارا موهای آسیب دیده در اثر حرارت و یا دکلره کردن را نیز احیا می کند؟

اگر آسیب در حد خشک و شکننده شدن مو به دلیل حرارت باشد گلوبال کراتین تیارا می تواند آن را کاملا بهبود دهد اما سوختگی شدید در اثر حرارت معمولا با کراتین بهبود نمی یابد. گلوبال کراتین تیارا برای سوختگی مو در اثر مواد شیمیایی از جمله دکلره بسیار مفید و کاملا احیا کننده می باشد.

 

گلوبال کراتین تیاراگلوبال کراتین تیارا

آیا گلوبال کراتین تیارا باعث ابتلا به سرطان می شود؟

اکثر کراتینه هایی که در ایران استفاده میشود دارای ماده ای به نام فرمالدئید است. این ماده در بدن تمام موجودات زنده وجود دارد. اما اگر مقدار درصد آن زیاد باشد می تواند سرطان زا باشد. اما گلوبال کراتین تیارا کاملا گیاهی است و به هیچ وجه فرمالدئید ندارد و کاملا بی خطر است.

 

آیا گلوبال کراتین تیارا باعث ریزش مو می شود؟

گلوبال کراتین تیارا کاملا اختصاصی و گیاهی و با بهترین فرمول روز دنیاست و دارای ویتامین های متنوع برای مو میباشد که به هیچ وجه باعث ریزش مو نخواهد شد. حتما مواظب مواد کراتینه نامرغوب و تقلبی موجود در بازار باشید. متاسفانه آرایشگاه هایی که از این نوع مواد استفاده میکنند باعث شکننده شدن و ریزش شدید موی مشتری میشود.

 

آیا می توانم خودم در منزل موهای خود را گلوبال کراتین کنم؟

خیر. استفاده مواد گلوبال کراتین معمولا پروسه سخت و حساسی دارد و نیاز به دستگاه مخصوص دارد که باید حتما در محیط آرایشگاه انجام شود. البته گلوبال کراتین تیارا در بازار موجود نیست و مختص تیارا است. 

  

پروسه گلوبال کراتین تیارا را توضیح میدهید؟

پروسه گلوبال کراتین تیارا کاملا اختصاصی به تیارا میباشد و به روش خاص و ویژه و با استفاده از دستگاه های مخصوص گلوبال کراتین به نام "جی گلوبال"،  "هوموگلوبال" و "ترموگلوبال" انجام میشود. این دستگاه های مخصوص اوزون تراپی، اکسیژن رسانی، احیا، صافی را انجام داده و باعث ماندگاری طولانی مدت نتیجه کار میشوند. متاسفانه از توضیحات بیشتر معذوریم.

 

آیا پس از انجام گلوبال کراتین تیارا باید از شامپو و کاندیشنر خاصی استفاده کنم ؟

بله. مهمترین نکته  در مورد شامپویی که بعد از گلوبال کراتین در شستشوی موهای خود باید در نظر داشته باشید آنست که از شامپوهای بدون نمک (کلرید سدیم) و خنثی استفاده کنید. چرا که سدیم موجود در ترکیب کلرید سدیم می تواند اثر کراتین را روی مو کم کند. پکیج کامل برای نگهداری از موهای خود در منزل بعد از انجام گلوبال کراتین تیارا به شما ارائه میشود.

 

گلوبال کراتین تیاراگلوبال کراتین تیارااثر گلوبال کراتین تیارا موقتی یا دائمی است؟

گلوبال کراتین تیارا دو اثر مهم دارد، اولا رفع سوختگی و آسیب مو در اثر مواد شیمیایی دوما اثر صاف کنندگی دارد. گلوبال کراتین تیارا که هر دو اثر صافی و احیا را به موهای شما میدهد دارای گارانتی است. این گارانتی بصورت گواهینامه کتبی به شما ارائه میشود! تیارا تنها مرکزی هست که چنین گارانتی به مشتری های خود ارائه میدهد.

 

آیا در طول مدت گارانتی موهای من صاف، لخت و ابریشمی باقی میماند؟

بله صد در صد! البته بعضی از موها نیاز به پروسه دوباره (فیکس) یا ترمیم دارند که کاملا "رایگان" برای مشتری انجام میشود.

 

آیا بعد از دوره گارانتی موهای من به حالت اول بر میگردد؟

در صورت نگهداری مناسب از موها خود چنین اتفاقی نمیفتد. در هر صورت مرکز گلوبال کراتین تیارا در کنار شماست! هزینه تکرار گلوبال کراتین بعد از اتمام دوره گارانتی برای مشتری های عزیز با تخفیف ویژه است.

 

من موهای خیلی مجعد و فرفری دارم ، آیا گلوبال کراتین آن را کاملا صاف می کند؟

گلوبال کراتین تیارا موهای مجعد و فرفری شما را صاف میکند. البته طبیعتاً مو جدیدی که رشد میکند صاف نخواهد بود که در زمان ترمیم که معمولا 3 ماه بعد از گلوبال کراتین اولیه است آن موهم صاف خواهد شد.

 

آیا می توانم همزمان با گلوبال کراتین مو های خود را رنگ کنم ؟

در صورتی که آسیب دیدگی موهای شما خیلی شدید نباشد و امکان رنگ کردن مو وجود داشته باشد ، می توانید قبل از گلوبال کراتین در همان روزی که گلوبال کراتین می کنید موهایتان را رنگ کنید. متخصصین ما در خدمت شما هستند.

 

آیا می توانم گلوبال کراتین تیارا را چندین بار تکرار کنم ؟

بله و هر بار که پروسه گلوبال کراتین تیارا را تکرار کنید موهای سالم تر ، لخت تر و ابریشمی تری خواهید داشت. گلوبال کراتین تیارا بر خلاف مواد مشابه کاملا گیاهی است و هیچ ماده شیمیایی مضری برای مو ندارد که با استفاده مکرر از آن به مو ها آسیبی برسد. البته در زمان ترمیم در طول مدت گارانتی مرکز گلوبال کراتین تیارا این کار را بصورت کاملا رایگان انجام میدهد.

 

آیا می توانم موهای خود را بعد از گلوبال کراتین رنگ یا دکلره کنم ؟

بستگی به شرایط موهایتان دارد. معمولا می توانید ده روز بعد از گلوبال کراتین موهای خود را رنگ کنید. در این مورد از متصدی گلوبال کراتین مشاوره بگیرید.  همچنین حتما رنگ و دکلره خود را به وسیله متخصصین ما انجام دهید.

 

 آیا می توانم با موی گلوبال کراتین شده به استخر یا دریا بروم و شنا کنم ؟

رفتن به استخر با موی گلوبال کراتین شده مشکل خاصی ایجاد نخواهد کرد. مخصوصا اگر کمتر از یک ساعت و نیم در آب باشید. اما شنا کردن در دریا به علت وجود نمک در آب می تواند اثر نامطلوبی روی گلوبال کراتین داشته باشد .اما اگر می خواهید از کراتین موهایتان محافظت کنید، سرم های مخصوصی برای قبل از رفتن در آب وجود دارد که از موها محافظت می کند. حتما بعد از استخر و یا دریا سریعا موهای خود را با آب شستشو دهید.

 

آیا انجام گلوبال کراتین تیارا در طول حاملگی ممکن است؟گلوبال کراتین تیاراگلوبال کراتین تیارا

مواد گلوبال کراتین تیارا کاملا گیاهی و هیچگونه ضرری ندارد. با این حال پیشنهاد میشود که در طول حاملگی موی خود را گلوبال کراتین نکنید.

 

هزینه گلوبال کراتین چقدر است ؟

تیارا بر خلاف مراکز دیگر قیمت کاملا منطقی و معقول با توجه به شرایط موی مشتری اعلام میکند. توجه داشته باشید که تیارا تنها مرکز کراتینه ای است که گواهینامه کتبی گارانتی به شما میدهد! به این ترتیب ترمیم موهای شما در زمان مورد نیاز بصورت کاملا رایگان ترمیم میشود. همچنین مواد گلوبال کراتین تیارا با کیفیت بالا، کاملا گیاهی و مختص تیارا است. برای اطلاعات بیشتر با تماس حاصل فرمایید.